Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

kombi almak istiyorum [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kombi almak istiyorum

ring34
02 Temmuz 2010, 01:22
95metrekare dairem var nasıl bir kombi almalıyım

yapi center
10 Mart 2011, 23:08
95 m2 kare ev için 20 000 kcal/h kapasteli bir kombi almalısınız
eğer maddi gücünüz yerindeyse yoğuşmalı kombi alın
tercihen marka normal kombide demir döküm neva
yoğuşmlaıda baymak dutec 240 fi

themarmarali
06 Haziran 2011, 23:53
aynı şekilde benimde bir kombiye ihtiyacım var. evim 3+1 ve 150m2. ev daha 1 senelik. izalasyon yok.evim en son kat ve üzerinde çatı yok. alttan ısıtmalı katı yakıtla ısınıyorum. ve kombiye döneceğim. ne marka ve ne özelliklere sahip bir kombi almalıyım. çoğu kişinin bana tavsiyesi buderus oldu. sizce ne marka ve nereden almalıyım. internet üzerinden güvenebilecğim bir site var mı. şimdiden teşekkür ederim.saygılarımla...

moderator
07 Haziran 2011, 13:42
aynı şekilde benimde bir kombiye ihtiyacım var. evim 3+1 ve 150m2. ev daha 1 senelik. izalasyon yok.evim en son kat ve üzerinde çatı yok. alttan ısıtmalı katı yakıtla ısınıyorum. ve kombiye döneceğim. ne marka ve ne özelliklere sahip bir kombi almalıyım. çoğu kişinin bana tavsiyesi buderus oldu. sizce ne marka ve nereden almalıyım. internet üzerinden güvenebilecğim bir site var mı. şimdiden teşekkür ederim.saygılarımla...

Merhaba
Sanırım balıkesir de bulunuyorsunuz ve daireniz için uygun olucak kombi Viessmann Vitopend 200-W tavsiye ederiz.
Satış ile ilgili aşağıda verilen linkte balıkesir viessmann yetkili bayii numaraları mevcuttur.

[Only Registered Users Can See Links]

kombiservis
24 Haziran 2011, 15:28
Bilgilendirme için teşekkürler...

senior
31 Temmuz 2011, 00:52
95metrekare dairem var nasıl bir kombi almalıyım

merhaba kombi almak istiyorsanız ve profesyonel bir yardım almak istiyorsanız eviniz,bütçeniz ve kendiniz için en uygun kararı sizin yerinize biz verelim .Marka baskısı bağımsızdır.İstediğiniz marka yorumlayabiliriz.

murat5015
20 Nisan 2012, 23:27
95 m2 yere hangi kombiyi alırsanız alın ısıtır.Fakat şunu unutmayın kombinin markası nın önemi yok tesisatçınız ve boruların çapı çok önemli, en iyi kombiyi de alsanız borular iyi döşenmemiş se ısınamazsınız.

cafer
29 Haziran 2012, 12:12
termoteknigin ingiltereden gelen yenı kombisi var logic 26/35 özelliklere ve fiyata bak derim ben arastırdım bayagı bi yenı eve bundan taktırdım gayet memnunum serviste güzel arastırınn derim.

cafer
29 Haziran 2012, 12:13
[Only Registered Users Can See Links]

cafer
29 Haziran 2012, 16:27
birde ekleyeyim arkadaşlar kombinin en büyük özelliği sıcak su heryerde eşit birisi mutfakta açtıgında banyoda sıcak su azalmıyor tavsiye ederim

Emre
28 Eylül 2012, 23:06
95 m2 kare ev için 20 000 kcal/h kapasteli bir kombi almalısınız
eğer maddi gücünüz yerindeyse yoğuşmalı kombi alın
tercihen marka normal kombide demir döküm neva
yoğuşmlaıda baymak dutec 240 fi

95 m2 için yoğuşmalı kombi öneren gördüğüm ilk kişi sizsiniz.

Bir müşteriye yoğuşmalı kombi önerebilmek için hermetik ile yoğuşmalı kombinin arasındaki fiyat farkı 10 ay içinde doğalgaz faturasından fazlasıyla çıkmalıdır.

bacanaklar
14 Aralık 2012, 23:10
Merhaba benim evim 150 m2 ısı yalıtım sistemine sahip kuzey batı cephede kombi almak istiyorum ama ne alacağıma karar veremedim.vailant yada vıessman almayı düşünüyorum ama karar veremedim.Konu yabancı olduğum bir konu kombide ne önemli neye dikkat etmeliyim?neleri baz almalıyım yardımlarınızı rica ediyorum.

ahmet erismis
23 Aralık 2012, 20:57
kardeşim ben baymak aldım ama kesinlikle tavsiye etmem izmirde oturmama rağmen günlük 10-15 m3 ten az yaktığı olmuyor kesinlikle baymak düşünme.

kombimilazim
15 Ocak 2014, 20:58
xxxxxxx.com aradıgınız herturlu kombıyı burada bulabılırsınız ayrıca ankara ıcı proje montaj işlerimiz mevcuttur.

pozitifisi
26 Nisan 2014, 17:01
20 binlik yani 24 kw kombi almalısın [Only Registered Users Can See Links] ziyaret edebilirsin

temass
08 Ağustos 2014, 22:21
arkadaşlar kombi alacagım ne tafsiye edersiniz ben afyon dinarda 4 katlı herkatında 4 daire bulunan binan zemin yüksek birinci katta oturuyoruz altkatımız bodurum çamlar pimapen 85 m kare dinarın havası afyondan aşşağı kalmaz kışı ayaz ve soğuk olur.
immergas eolo mini 24 kw hermetik kombi tavsiye etti nasıldır bilimiyoruz sizce bu marka model iyimi
yada ne taktırmalıyız acil yardım lütfen