Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

E03 arızası çok acilllllll arkadaşlar [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : E03 arızası çok acilllllll arkadaşlar

turgutsan123456
20 Mart 2011, 02:51
arkadaşlar elimde baymak 240fi eco3 kombim var ekranda E03 arızası veriyor ( baca termostat sensörü /baca basınç sensörü arızası ) kendim yapabilirim elimden geliyor ama bu işlem yapılacak sensörlerin yerini ve nasıl bir işlem yapılıcağını bulamadım bana bu konuda yardımcı olabilecek deneyimli usta arkadaşlardan çok acil ama çok acil cevap bekliyorum allah hepinizden razı olsun işiniz gücünüz ras gelsin ustalarım......................

turgutsan123456
20 Mart 2011, 02:57
Haydi ustalarım şu sorunu nasıl çözebilirim

moderator
21 Mart 2011, 15:23
Merhaba
Sayın turgut bey öncelikle lütfen aynı arızaları tek konu açarak bize bildirmeniz yeterlidir.
Kombinizin arızasıyla ilgili kombinizin yanma haznesinde bulunan fan motorunuz çalışıyor mu?
Eğer çalışıyor ise kombinizin fan motoru yanında bulunan hava prosostatı dediğimiz parçanız arızalıdır değiştirip reset yapın sorununuz çözülecektir.
Eğer fan motorunuz çalışmıyor ise fan motorunuzda inleme sesi olup olmadığına bakın, şayet inleme sesi yok ise kombinizin ana kartınızı kontrol etmeniz gerekir.

Saygılarımla

yılmazteknik
17 Ocak 2012, 13:29
sorun çözüldümü

sonmezim
13 Aralık 2012, 01:37
hep e03 hatası veriyor bu baymak baya baydı