Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Demirdöküm Kombinizin Suyunu Doldurmak [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Demirdöküm Kombinizin Suyunu Doldurmak

admin
19 Temmuz 2010, 11:26
Demirdöküm Kombinizin Su Basıncını Yükseltmek
demirdöküm hk 24, demirdöküm aden, hk 28, diğer modeller
[Only Registered Users Can See Links]

Kombinin altındaki siyah doldurma musluğunu saat yönünün tersine çevirerek, ekrandaki basınç değeri 1 ile 2 bar arasında okuyuncaya kadar açık tutunuz. su doldurma işlemi tamamlandıktan sonra doldurma musluğunu saat yönünde çevirerek kapatın.

Not:Kombinizin basınç suyunu eğer fazla doldurursanız kalorifer peteklerinizin herhangi birinin hava alma yerinden suyunu alın bar göstergesi 1 ile 2 arasına düşünceye kadar

McGrady
21 Eylül 2011, 20:23
F7 yani su basıncı problemi hatası alıyorum. Muslukta dönmüyor. ne yapmalıyım?

moderator
22 Eylül 2011, 13:15
F7 yani su basıncı problemi hatası alıyorum. Muslukta dönmüyor. ne yapmalıyım?

İyi günler
Kombinizin su doldurma vanası değişmesi gerekebilir.
Teknik destek almanız gerekir.
Detaylı bilgi için aşağıda verilen hattımıza ulaşabilirsiniz.

Usyk
11 Aralık 2012, 13:32
Arkadaşlar bende de bir sorun var

1. Kombi bar seviyesi 1,5 civarı olması gerekiyor. Ama şu an 1,2 seviyesinde çalışıyor. Biraz düşünce arıza lambası yanıyor. İlave musluğunu açınca 1,3 seviyelerinde tahliye hortumundan dışarı atıyor.

Lütfen yardım.