Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

süsler 5105 problem [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : süsler 5105 problem

mesir
07 Nisan 2011, 09:09
Selam, öncelikle böyle bir forum açtığınız için teşekkür ederim. Ben kiracıyım ve yeni taşındım, evde süsler 5100 kombi var 8 adet petek var fakat peteklerin hepsini açınca en sondan iki tanesi ısıtmıyor, dün servisi çağırdık ben evde yoktum, bazı petekleri kapatıp bazılarınında alt vanasını kapatmışlar ve o en sondaki petekleri ısıtmışlar, tüm petekleri ısıtmasının bir yolu yokmu acaba bu kombinin, benim aklıma 3 şey geliyor ya kombi yetersiz, ya motorda bi problemi var, yada tesisatta bi problem var, vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler.

moderator
07 Nisan 2011, 15:36
Merhaba
Öncelikle size daha yardımcı olabilmemiz açısından kombi ilk takıldığı zamanlarda son petekleriniz ısınıyormuydu bu konuda bilginiz varmı?
Eger daha önceleri ısınıyordu ise, kombinizin yıllık periyodik bakımını yaptırmanız gerekir.
Yıllık bakım yapıldıktan sonra sorun devam ederse sorun kombinizin sirkülasyon motorunuzun gücü düşmüş olabilir ve bundan dolayı son petekleriniz ısınmayabilir.

Kombilerin Yıllık Periyodik Bakımı Esnasında Yapılması Gerekenler Aşağıda Verdiğim Linkte Mevcuttur.
[Only Registered Users Can See Links]

Rica ederiz. Bize katkıda bulunmak isterseniz facebook sayfamızı ziyaret ederek begenmeniz yeterli.

awert
03 Mart 2013, 12:06
Süsler Kombi E6 arıza yazıyor şarteli açtık mı fan direk çalışıyor ateşleme yapmıyor arızanın sebebi nedir. Tamir ücreti ne kadar olur ?