Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

demirdöküm millienium plus f9 arızası [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : demirdöküm millienium plus f9 arızası

ene_fe
17 Temmuz 2011, 00:07
bu konuda beni bilgilendirirseniz cok memnun kalacagım bende kombi teknisyeniyim ama ilk defa bu kombiyle başım belada demirdöküm millienium plus kombi f9 arızası veriyor ana kartı,gaz gurubunu ısı sensörlerini degiştirdim ama hala sorun devam ediyor petek konumunda calışıyor ama sıcak su kullanılmaya başlandıktan bir kaç dakika sonra f9 arızası veriyor bilgisi olan varsa lütfen cevap yazsın arızayı yapamazsam yaptıgım tüm masraf bana gececek hayırlı işler bol kazançlar

moderator
18 Temmuz 2011, 13:15
Merhaba
Kombi ile gerekli bilgiyi Bilgi hattımızı ararsanız yetkili arkadaşlarımız tarafınıza yardımcı olucaktır.

ene_fe
20 Temmuz 2011, 00:38
teşekkürler arızayı çözdüm

gurbinli
27 Aralık 2012, 22:29
bizm evdede millenium plus var su basıncı keni kendine artyor düşüyor ve f9 hatası veriyor demir döküm servisten geldiler yapamadılar birdaha gelcekler bakmaya kaç gündür arızalı kombi bunun çözümü nedir anlatırsanız sevinirim

EMINLI
06 Ocak 2014, 10:36
kardewim awiri isinma sorunudur.bir erp sorunu .2. doqalqaz basincini requlutorla asagi indiriniz.3. musluqunuzun agizliklarina duwunuzun su damlar bawliqina bakin.4.kombinize pislik tutucu varmidir yoksa koydurun mutlaka.eger yoksa kendi icerisinde olan pislik tutucu kapanmaktadir/