Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

yardım talebi [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yardım talebi

kırmızı
10 Kasım 2011, 14:08
herkese iyi çalışmalar..

benim problemim vailant marka kombim sıcak suda problem çıkarıyor.ev iki katlı alt katta sıcak su istediğim verimle çalışırken üst katta problem yaşıyorum.bunun gideilmesi için kombinibin 3 kollu dedikleri ateşleme mekaznizmasını değiştirttim ancak problem çözümlenemedi alt katta sıcak su veriminde problem olmamasına rağmen üst katta problem yaşıyorum.su ılık bir şekilde akmakta..sizce neden kaynaklanıyor olabilir..200 tl servis ücretinin sonunda hala sıcak su veriminin olmaması sinir bozucu

moderator
10 Kasım 2011, 22:32
Merhaba
Kombinizin 3 yollu parçası arızalı olması halinde sıcak suyunuzu kullanırken peteklerinizdede ısınma olur.
Bu yüzden kombinizin 3 yollu parçasıdan kaynaklanmaz ama sadece üst katınızda sorun var ise kombinizi kullandığınız evde güneş enerjisi, şofben vs. varmı?

kırmızı
14 Kasım 2011, 11:32
sayın moderatör kombim vailant yck serisi evden gündeş enerjisi yada sofben bulunmamakta..özel servis yetkilisi ilede görüştüm herhangi bir su sızdırmasıda mevcut değil..kombi sıcak su ayarını seviye 4 e getirdiğimde hiç verim alamıyorum sizce sorun ne olabilir size ait telfonu az evvel arıyan bnm 0532 283 65 --- numara yardımınız rica etsem gerçekten ciddi sorun yaşıyorum..seviyeyi en yükseğe aldığımda bile ilk anda sıcak su geliyor sonra su ılıyor bir erkek için sorun değil ancak diğer aile fertlerinde rahatsızlık yaratmakta bu durum

kırmızı
14 Kasım 2011, 11:35
[Only Registered Users Can See Links]
kombinin resmini ekliyorum teşekkürler