Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Baymak ECO4 Basınç Hakkında [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Baymak ECO4 Basınç Hakkında

kobein
10 Kasım 2011, 23:37
Merhaba arkadaşlar, baymak ECO4 kombim bulunmakta. Ne zamandır kullanıyorum ama fazla petek açmıyordum 2 petek yetiyordu. Bugün bütün evi açayım dedim basınç bayağa bir düştü. İnternetten bulduğum kullanma kılavuzunda basıncın nasıl ayarlanacağı konusunda açık bir bilgi verilmemiş. Kombinin altında mavi bir jigle var. Mavi jigleyi aşağıya doğru çekince basınçta herhangi bir oynama olmuyor. Sorun kombide mi yoksa benmi ayarlayamadım anlamadım. Basıncı nasıl arttırabilirim bilgi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

moderator
15 Kasım 2011, 21:56
Merhaba Kombinizin su doldurma basıncı hakkında aşağıda verilen linki inceleyebilirsiniz.
[Only Registered Users Can See Links]

kombiservisiniz
18 Kasım 2016, 21:58
Merhaba arkadaşlar, Kadıköy kombi servisi ([Only Registered Users Can See Links])geldi ve evimde baymak ECO4 kombim bulunmakta. Ne zamandır kullanıyorum ama fazla petek açmıyordum 2 petek yetiyordu. Bugün bütün evi açayım dedim basınç bayağa bir düştü.İnternetten bulduğum kullanma kılavuzunda basıncın nasıl ayarlanacağı konusunda açık bir bilgi verilmemiş. Kombinin altında mavi bir jigle var. Mavi jigleyi aşağıya doğru çekince basınçta herhangi bir oynama olmuyor. Sorun kombide mi yoksa benmi ayarlayamadım anlamadım. Basıncı nasıl arttırabilirim bilgi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.

aynı sorunu yaşayan müşterilerimiz oldu servis çağırmanız gerekicek