Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

buderus kombi arzalımı? [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : buderus kombi arzalımı?

fetihci
05 Aralık 2011, 02:41
selam arkadaşlar buderus uo52 24k kombi kullanıyorum kombi 3 yıllık oda termostatı takılı fakat kullanmıyorum termostat sonuna kadar açık kombi 40 derecede ayarlı ama 50 dereceye kadar yanıp tekrar sönüyor 35 dereceye gelince tekrar yanıyor bu arada hiç yanmadığı için petekler buz gibi oluyor yanmaya başlayınca tekrar ısınıyor tabiki gaz tüketimi fazla bu bir arzamı yoksa kullanım hatasımı yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

moderator
05 Aralık 2011, 19:04
Merhaba
Eğer kombiniz 50 dereceye çok kısa derecede ulaşıyorsa bu kombinizin filitresi tıkalı oldugunu gösterir bu durumda, kombinizin yıllık bakımını yaptırmanız gerekir.

Yıllık Bakım hakkında bilgi için aşağıda verilen linki ziyaret ediniz.
[Only Registered Users Can See Links]

murder_
11 Ocak 2012, 02:47
bu arızanın aynısı bende de oluştu ben banada yardım ederseniz sevinirim bendeki cihazda filitre sorunu yok