Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

vailant kombi arıza [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : vailant kombi arıza

İlhan
13 Aralık 2011, 01:59
arkadaşlar merhaba,vailant bacalı kombi ateşleme yapıyor fakat yanma oluşmuyor,sanki gaz gelmiyor gibi bir durum.vanalar açık,bu konuda bir fikri olan varmı şimdiden teşekkürler

İlhan
14 Aralık 2011, 02:17
Arkadaşlar problemi çözdüm ve buradan paylaşmak istedim;pompada sıkışma olmuş ve bundan dolayı çakmak çalışmasına rağmen ateşleme yapmıyor;pompanın tam ortasında bulunan tapayı söküp düz tornavida yardımı ile motora hareket verip resetledikten sonra sorun çözüldü

moderator
14 Aralık 2011, 12:43
Merhaba
Bilgilendirmeniz için teşekkürler.

İlhan
14 Aralık 2011, 14:14
teşekkürler bizden:)

oldplatanus
04 Şubat 2012, 17:20
selamlar

ilhan kardeş bu bilgi teşekkürler bunu bir kenara not edeceğim böyle bir şeyle karşılasırsam uygularım
benimde başıma 2 sene önce farklı bir olay geldi semtimizde elektrikten dolayı 2 faz üst üste geldiğinden bazı cihazlarım yandı
tabii bu arada kombide etkilendi 220 volt besleme trafosu yandı aksilik tam kış ortasında piyasada baktım besleme trafosunu bulamadım bende trafoyu bobinajcıya sardırdım eve getirdim bobinajcı pirimer ve sekonder soketlerini ters takmış iyiki ölçmüşüm yoksa yine yanardı düzelltim ve taktım sorunsuz calışıyor.
bu bilgiyi paylaşmak istedim