Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

süsler dorlion kombi arızası [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : süsler dorlion kombi arızası

kağan
22 Aralık 2011, 01:56
mrb yardımlarınız için şimdidden teşekkür ederim. süsler dorlion kombi kullanmaktayım su basınç barı 1,5 ta normalde fakat ısıyı 40 dereceye aldığımda bar 2 ye geliyor ısıyı 50 liye aldığımda neredeyse su basınç saati 2,5 buluyor tabiki bu işlem 2yada 3 saat sonra kontrolettiğimde görüyorum ısı derecesini 50 den 40aldığımda saat gece 12 gibi alıyorum sabahleyin baktığımda su basıncının 2 barda olduğunu görüyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz. teşekkürler

moderator
22 Aralık 2011, 13:31
Merhaba
Kombinizin hava basıncı yetersiz oldugundan bu sorunla karşılaşmaktasınız.
Cihazınızın Yıllık bakımını yaptırmanız halinde sorun çözülecektir.
Yıllık bakım esnasında yapılan işlemler ile ilgili aşağıda verilen linkte görebilirsiniz.

[Only Registered Users Can See Links]

sonic
25 Aralık 2011, 18:05
slm benim kombimde normal calısırken lcd ekran yanıp sönmeye başlıyor ve kombi çalışmıyor kapatıp açtıgımda normale dönüyo fakat bir süre sonra tekrar aynı şey oluyor.

moderator
02 Ocak 2012, 17:24
slm benim kombimde normal calısırken lcd ekran yanıp sönmeye başlıyor ve kombi çalışmıyor kapatıp açtıgımda normale dönüyo fakat bir süre sonra tekrar aynı şey oluyor.

Kombinizin anakart arızası var bundan dolayı kaynaklanır.