Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

3Y arızası [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3Y arızası

ken_an2
26 Aralık 2011, 19:32
4 gündür 3Y arızası veriyor resetliyorum veya olmassa kapatıp açıyorum ama çok sık olmaya başladı nedeni nedir yeni bakım yapıldı kışa girmeden sorun neden olabilir arıza tam neresindedir. yardım lütfen

moderator
02 Ocak 2012, 17:46
Kombinizin Fan motoruyla ilgili sorun vardır.

ken_an2
16 Ocak 2012, 20:44
dostum fan motoruyla ilgili ama çözümü nasıl bilyalardamı sorun yoksa devresindemitamiri mümkün değilmi yapa bilen yada o yetekte kimse yokmu almanlara dünyanın parça parasını veriyoruz servis umursamıyor ama esasen hepimizin cebinden gidiyor ben mesela kiracıyım ama evime buderus marka bişey sokmaktan vaz geçtim gelecek sene aldığım eve kombi yaptıracağım araştırıp makul bişi taktırmak lazım bir parçaya 550 tl civarı istemeyecek bişi almalıyız. sizin önereceğiniz bişi olursa değerlendirelim
yanlız buderusu tamir edebilirsek eniştemin evinde sıkıntıdayım onada sıkıntılı günlerinde masraf çıkarmak istemiyorum iyi günler

cetobilo
17 Ocak 2012, 01:55
arkadaş .yardım istiyorsunuz cevap yazıyorum hemen siliniyor.biz ankara sincan da atelyemizde test edip garantili bir şekilde yoğuşmalı kart ve fan arızalarını yapıyoruz .almanlara fazladan para vermeyin tabi 100 tl ye tamiri mümkün ama nedense biz yazınca mesajlar ortadan kayboluyor.

moderator
19 Ocak 2012, 18:34
Kenan bey fan motorunuzun içinde bulunan elektronik kartında sorun vardır.
Bilgi hattımıza ulaşırsanız arkadaşlarımız size yardımcı olucaktır.