Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Bıktıran brülor arızası [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bıktıran brülor arızası

NECO
01 Şubat 2012, 20:41
Veismann vitopend 200 combi 4 aydır ( f 9 ve f5 brülör beyni arızası) veriyor.servis, problemin fan dan kaynaklandığını söyledi. Yenisini taktı, problem devam etti. Daha sonra gaz atım borusunun eğiminin yeterli olmadığını belirttiler. Baca çıkışının eğimini düzelttitdim. Sorun devam ediyor.kombi yanarken boğuluyormuş gibi çalışıyor. Problem ne olabilir?

cetobilo
07 Şubat 2012, 00:48
merhaba yanma odasına giren toz ve partiküller gazın geçişini tıkıyor.yanma odasını temizletin yani bakım yaptırın arızanız düzelir. aynı şey başımıza geldi.

jean
18 Mart 2012, 00:53
Yıllık genel bakımını yaptırın yanma odası, filtre temizliği ve genleşme tankını basıncını yaptıklarını emin olun kısacası başında durun birde yüksek dereceye çıkıyor ise eşanjörde tıkalı olabilir iyi geceler.

moderator
03 Nisan 2012, 17:37
Kombinizin Bakım esnasında yapılması gereken işlemler aşağıda verilen linkte mevcuttur.

[Only Registered Users Can See Links]

macgyver
12 Nisan 2012, 18:56
merhabalar...
evinizdeki voltajı bir ölçtürünüz. bende de aynı problem vardı ve voltaj düşüklüğü tespit edildi. 180-190 arası gelen voltajı harici regülatör (voltaj dengeleyeici) alarak çödüm ve yaklaşık 4 senedir tıkır tıkır çalışıyor.