Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

vaillant 2 ateşleme arası derece farkı [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : vaillant 2 ateşleme arası derece farkı

memet
13 Şubat 2012, 23:20
merhaba arkadaşlar benım sorunum kombim güzel yanıyor ama diyelım ısıyı50 dereceye ayarladık 50 kadar ısıtıyor sonra duruyor.buraya kadar herşey güzel fakat suyun sıcaklığı 26 dereceye kadar düşmeden tekrar ısıtma işlemını başlatmıyor..tabiiki bu arada petekler buz gibi oluyor..çeşitli derecelerde denedim 40 ,50 ,60 dereceye bile getirdim ..ama ısıttıktan sonra tekrar ateşlemeyi en fazla 30 dereceye düşünce yapıyor..başka arkadaşların kombisine baktım 50 ye ayarlı mesela 42-43 olunca tekrar ateşlıyo böylece petekler çok soğumadığı için evin ısısıda sabit kalıyor..bilgisi olan arkadaşlar cevap verebilirse sevinirim..saygılar

memet
13 Şubat 2012, 23:22
bu arada kombim vaillant pro242

moderator
23 Şubat 2012, 22:12
Merhaba
Kombinizin kalorifer ntc parçası kontrol edilmelidir.
Sorun devam ederse Anakart arızasından kaynaklanır.

Alpertunga
12 Nisan 2012, 19:25
Cihazın brulör bekleme süresini kısalttırın.Cihazınızda bir problem yok eğer Oda termostadı kullanıyor iseniz , Z konumundan A konumuna aldırın birde tesisatınız Döküm tesisat mı ?