Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

ferroli - domiproject [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ferroli - domiproject

inan
14 Şubat 2012, 12:59
Selamlar,

4 senedir kullandığım Ferroli - domiproject marka kombim var,
ilk başta su gösterge (bar) arızalandı, gösterge de çalışmıyor şuan,
daha sonra, allatki borudan su damlatıyor sürekli. 2 günde bir de kombide su kalmadığı işareti veriyor.(lambalar yanıp sönüyor)
Su vanasını acınca da allttaki su damlattığından 1-2 gunde bir musluğu açmak gerekiyor. İlk damlattığı zaman hafta bir su vanasını açmam yeterli oluyordur, şimdi de 1-2 günde bir su doldurmak gerekiyor,
Acaba sorunun neden kaynaklandığını ve maliyet hususlarında yardımcı olursanız sevinirim,

Şimdiden tşk,

iyi çalışmalar..

moderator
23 Şubat 2012, 22:02
Merhaba
Kombinizin su akıtması ile ilgili cihazınızın 3 bar arızalıdır, sebebi ise göstergeniz arızalı oldugundan 3 bar emniyet ventilinizde arızalanmıştır.
Fiyat hakkında Bilgi hattımızla irtibata geçerek bilgilendirilirsiniz.

casper_
23 Mayıs 2012, 19:57
iyi akşamlar ferroli kombi arızaları hakkında biraz bilgiye sahibim ve sizlere elimden geldiği kadar yardımcı olmak istiyorum.Öncelikle formda okuduğum feroli domıproject model kombi arızasına cevap vermek istedim.Ferroli kombi basıç göstergesinin kombiye bağlı olan kısmına tesisattan gelen pislik tıkamıştır ve yanlış gösteriyordur.Su damlatmasının sebebide buna bağlıdır su damlatan kısım yani kombinin yanlış analamadıysam 3 bar emniyetinden geldiğini anladım.Bu cihaza genel bakım yapılıp gösretge saati ucu temizlenirse sadece bakım parası verip arızayı gidermiş olursunuz.Su kaçağı kombinin borularından geliyorsa gelen servis arkadaşlar ferroli kombinizin alt bağlantı borularının contasını değiştirir heralde bakım yapıldığına göre.