Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

rossi kombi arizasi [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : rossi kombi arizasi

baku
28 Mart 2012, 22:46
ben bakude elektronik tamircisiyim bana rossi kombi karti geldi dediler fan calismiyor ve fan kart haricinde direk calisiyormus karta 220volt besleme verdim.ilk acilisda 1 er saniye ara ile 10 kez sinyal veriyor sonra sinyal sesi yaklasik 9 sn ara ile oluyor. kart kombiye takili degildi.cihaz uzerinde 5 volt entegresi cikisinda 5volt veriyor digital kisimlara 5 volt besleme gidiyor.kart uzerinde sirali 5 kucuk role var
o rolelerden birisi fan icin digeride pompa icin fan calismiyor ,fanin calismasi icin disaridan butona basmak gerekirmi bilmiyorum.bana bu konuda yardimci olabilirmisiniz?

moderator
03 Nisan 2012, 17:01
Kombinizin ve ana kartınızın resimini çekip sitede paylaşırsanız size daha iyi yardımcı oluruz.

Alpertunga
12 Nisan 2012, 19:20
Kart haricinde fan nasıl çalışıyormuş ? Başka bir anakarta mı çalışıyormuş. Fan `ın sargılarına bak.Omajını ölç 15-35 arası ise Fanda sorun yok , fana direk 220 veremezsin zaten , Bağlantı kablosunu kontrol et.Ana kartta bir arıza olduğu zaman sadece bir tek 220 ile çalışana arıza verdirmez , pompaya da verdirir Fan`a da verdirir.