Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Vitopend 200 Su Basınç Göstergesi Çalışmıyor [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vitopend 200 Su Basınç Göstergesi Çalışmıyor

EZELİ
17 Eylül 2012, 11:22
Merhabalar, kiracısı olduğum evde viessmann vitopend 200 marka kombi var..kış çıktıktan sonra kombiyi tamamen kapatıp izne ayrıldım. 2 gün önce denemek amacıyla kombiyi çalıştırdım ve su basıncını gösteren saatin hareket etmediğini gördüm.. kombinin suyunu tamamen boşalttım fakat bir değişiklik olmadı...su basınç göstergesinin tamiri mümkün müdür..? ve servis dışında bu parçayı nerden temin edebilirim...teşekkürler

AKTEK
20 Eylül 2012, 10:07
sayın üyemiz muhtemelen kombinizin su basınç göstergesinin kreçten dolayı tıkandığını söylemeliyim..detaylı bilgi için bizi aramanız daha iyi olur..

KlimaKombi
20 Eylül 2012, 16:58
eğer kendinizin sökme imkanı varsa aslında basıt birşey kendinizde söküp temizleye bilirsiniz kreç sökücüyle