Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

sifon doldurma işlemi aktif [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sifon doldurma işlemi aktif

yavuzdemir
09 Kasım 2012, 11:21
Bosch kombimizde sıcak su normal çalışırken kalorifer ısıtmayı açtığımızda kısa bir süre sonra -||- işareti çıkıyor. Kullanma kılavuzuna baktığımızda "sifon doldurma işlemi aktif" uyarısı olduğunu gördüm.

Bu bir arıza mıdır ? Zira petekler ısınmıyor.

AKTEK
13 Kasım 2012, 19:47
sayın üyemiz su basıncınızı kontrol ediniz..muhtemelen suyu bitmiş olabilir..

hoyrat
12 Şubat 2017, 12:32
Hocam konuyu tekrar canlandırmak gibi olmasın, ama aynı sorunun benzeri benim kombimde yapıyor ama bu işlem sırasında kombi sürtme sesine benzer bir ses çıkarıyor. [Only Registered Users Can See Links] videosu mevcut bakabilirmisiniz? şimdiden teşekkürler

moderator
17 Haziran 2017, 12:09
Hocam konuyu tekrar canlandırmak gibi olmasın, ama aynı sorunun benzeri benim kombimde yapıyor ama bu işlem sırasında kombi sürtme sesine benzer bir ses çıkarıyor. [Only Registered Users Can See Links] videosu mevcut bakabilirmisiniz? şimdiden teşekkürler

Merhaba
Kombinin ayrıştırma motorunu veya iç takımlarını kontrol etmeniz gerekiyor