Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4
Termodinamik Taurus Serisi Hermetik Kombi (24 kW, 28 kW) [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Termodinamik Taurus Serisi Hermetik Kombi (24 kW, 28 kW)

admin
17 Ağustos 2010, 16:42
Termodinamik Taurus Serisi Hermetik Kombi (24 kW, 28 kW)

[Only Registered Users Can See Links]

-Yüksek performası, düşük gaz tüketimi ve emisyon değerleriyle maksimum ısınma ve sıcak su konforu için tasarlanmış olan Termodinamik Taurus kombi, estetik ve kullanımı kolay LCD ekranlı kontrol paneli, standart zaman saati ve üstün emniyet fonksiyonlarıyla siz tüketicilerin beğenisine sunulmuştur.

- Çalışma ve arıza durumlarını gösteren LCD ekran, tüm çalışma parametrelerinin kolaylıkla ayarlanabildiği kontrol paneli,

- Dış hava sensörü kullanımıyla belirlenen konfor sıcaklıklarında optimum yakıt sarfiyatıyla çalıştırma imkanı,

- Standart zaman saatiyle günlük ve haftalık ısıtma programı yapabilme özelliği,

- Paslanmaz çelik plaka eşanjörüyle sabit sıcaklıkta kullanım suyu konforu,

- Oda termostatı kullanımıyla ayarlanan ortam sıcaklığına göre otomatik modülasyon(opsiyonel)

- Elektronik ateşleme sistemi, iyonizasyon kontrollü alev denetimi,

- Görünür sıcaklık ve gerçek sıcaklık ayarlama özelliği,

- Düşük ve yüksek su basıncı emniyetleri,,

- Kademesiz full modülasyonlu yanmayla yüksek verim ve düşük gaz tüketimi,

- 3 yollu vana ve pompa anti-blokaj fonksiyonları,

- Aşırı ısınma koruması,

- Alev sönme emniyeti,

- Donma koruması (anti-freeze),

- 3 kademeli sirkülasyon pompası,

- Otomatik by-pass sistemi,

-Baca çekişi emniyet sistemi,

- NTC kontrollü sıcaklık denetimi,

- Hermetik model,

- Montaj ve bakım kolaylığı,

- Bol yedek parça ve yaygın servis ağı.

sihirx
22 Aralık 2012, 11:56
yukarıda yazanların hiç birine katılmıyorum ben kullanıyorum sakın sizlerde aynı hatayı yapmayın çünkü servis ve yedek parçada çok sıkıntılı bir ürün ve çok garip hatalar veriyor...