Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

nitromix kombi [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : nitromix kombi

halis
13 Aralık 2012, 22:47
arkadaşlar bende nitromix tam yoğuşmalı kombi taktırdım iki yıl oldu bakım yaptırmadım gerçi bunlar 2011 sununa doğru piyasaya çıktı kulanan varmı kronik bir arızası varmı bilen varmı bildirirseniz sevinirim bakımını kendim yapmak istiyom bakım yapılırken ne gibi yerleri temizlemem gerekir çünkü birazda olsa elektronik bilgiye sahibim tv tamirciliği asıl mesleğimde elektrikçi ve su teşisatçısıyım elektrikçilikte 25 yılım geçti 7 senedir bıraktım kansere yakalanınca işleri bıraktım sadece kendi ev işlrimi ve eş dosta yardım parayla değil oda parasız olunca beni biraz yoruyorlar:mad:

halis
14 Aralık 2012, 22:04
herhalde kulanan yok

AKTEK
17 Aralık 2012, 21:39
sayın üyemiz kombinizin bazı ayarları yapılması gerekir bu sadece temizlemekle olmuyor. bununla ilgili teknik destek almanız daha doğru olur.