Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

menıum plus kombi basın artıp düşüyor kendiliğndn f9 hatası veriyor [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : menıum plus kombi basın artıp düşüyor kendiliğndn f9 hatası veriyor

gurbinli
27 Aralık 2012, 22:40
bizm evdede millenium plus var su basıncı keni kendine artyor düşüyor ve f9 hatası veriyor tıkır tıkır ses yapıyor demir döküm servisten geldiler yapamadılar birdaha gelcekler bakmaya kaç gündür arızalı kombi bunun çözümü nedir anlatırsanız sevinirim

AKTEK
03 Ocak 2013, 10:56
sayın üyemiz cihazınız bunu 2 sebepten dolayı yapabilir.1.cihazınızın genleşme tankı kontrol edilmelidir 2. sirkülasyon motoru kontrol edilmelidir..

gurbinli
07 Ocak 2013, 13:50
sorunu çözdüm kombinin kartında elektronik bir sorun vardı 5 liraya halletim

danisman
08 Mart 2013, 22:44
sorunu çözdüm kombinin kartında elektronik bir sorun vardı 5 liraya halletim

demirdöküm kombi millennium kart arızasını nasıl gidereceğim, yaptıracağım yardımcı olabilen var mı?