Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

lütfen yardım sıcak suyum yok. [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : lütfen yardım sıcak suyum yok.

korayskl
15 Ocak 2013, 10:52
selamlar,
benim kombim baymak baxı eco 3 240 fi ;kombimde peteklerim ısıtıyor herşey normal.ancak kullanma suyumu ısıtmıyor.ekranında musluk işareti ve alev var,ancak suyum yeterince ısıtmıyor,devreye girip girip çıkıyor,sıcak su düğmesini ani saat yönünde 2 kez çevirdiğimde ekranda 99 derece ısı gösteriyor ve musluk için kombi devreye giriyor,suyu ısıtıyor,ancak bunu herzaman yapmıyor.bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim...

AKTEK
16 Ocak 2013, 12:13
sayın üyemiz öncelikle cihazınızın ana kartına bakılması gereklidir eğer kart ile bir problem yok ise ısı algılayıcısına bakılmalıdır.

korayskl
19 Ocak 2013, 00:13
bu gün ntc yi aldım ve taktım ,harika çalışıyor.bursada bu sorunu yaşayan arkadaşlara bu parçayı bulabilecekleri bir link vereyim.bu işletme sahiplerine fırsatçılık yapmadıkları için teşekkür ve alkışı borç bilirim....
[Only Registered Users Can See Links]