Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

dolcevita Dx 24 Fİ arızası [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dolcevita Dx 24 Fİ arızası

recsin1
16 Eylül 2013, 08:39
merhaha

dun DOLCEVITA Dx 24 Fİ kombısını bauhaustakı satıs elemanı "bende kulanıyorum memnunum" demesıne bakarak 878tlye aldım ve ankara eryamanda 100 tlye monte ettırdım.

sorunum: sıcak kullanım suyu stabıl olmuyor. sıcaklık alıp basını dıgıyor. eskı kombım ferrolıde mutfakta suyu acar acmaz ısınırdı bunu epey beklıyoruz. suyu kapttıktan sonra 10-20 sn. calısmaya devam edıyor.

saygılar...

AKTEK
16 Eylül 2013, 15:42
Aldığınız kombinin kapasitesi ufak olduğu için sıcak suyu vermekte gecikebilir bu gayet normal bir durumdur.Diğer sorunuz ise kombi sıcak suyu kapattıktan sonra kendi içerisini soğutmak için 5-10 saniye çalışır..Eğerki alev yanmaya devam ediyor ise o zaman sorun var demektir..

recsin1
16 Eylül 2013, 16:35
gunaydın
kullanım suyu ayarını en azdan bıraz daha oteye kaydırmak gerekıyormus, ustelık 35 dereceye ayarlanan ısı su az akarsa 43-44 dereceye yukselmesı normalmıs dıye ogrendım.

pekı kombının ıcınden gazı kısabılecek bır ayar yok mu? yanı en az ısı ayarı dusurulemez mı?