Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

immergas kombi sıcak su arızası [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : immergas kombi sıcak su arızası

İlhan
21 Eylül 2013, 09:44
Merhaba,
immergas hermetik kombinin sıcak su kullanımında 90 dereceye kadar yükseliyor ve kombi kendini kapatıyor,daha sonra 40 derecelere kadar düştükten sonra tekrar kombi calışıyor.Bu durum sürekli tekrar ediyor,zaman zaman ayar düğümesinin konumuna göre 60-70 derecelerde kalıyor hiç bir problem yokmuş gibi çalışıyor.2 defa NTC değiştirdim durum değişmedi.Yardımcı olursanız sevinirim.
Kombinin modelini bilmiyorum fakat fotoğrafı altta.

teşekkür ederim

[Only Registered Users Can See Links]

AKTEK
21 Eylül 2013, 13:08
Sayın üyemiz cihazınızın ana kartının kontrol edilmesi gerekir.

İlhan
22 Eylül 2013, 20:42
Teşekkür ederim...

İlhan
25 Eylül 2013, 14:50
Üstte bahsi geçen kombi hakkında birşey daha sormak istiyorum;

Bire bir aynı olan Hermetik ile bacalı İmmergas kombinin anakartları arasında fark varmıdır.
Teşekkür ederim...

AKTEK
28 Eylül 2013, 10:04
Evet ikiside farklıdır..

İlhan
03 Ekim 2013, 23:02
Evet ikiside farklıdır..

Bacalı İMMERGAS ile hermetik İMMERGAS kartları bire bir aynı,değiştirdim ve denedim.Tabii ki modeller aynı olmak şartı ile,paylaşmak istedim.