Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Bosch kombi fan fiyatı hakkında [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bosch kombi fan fiyatı hakkında

ZGK
30 Eylül 2013, 19:36
Arkadaşlar bosch claasıc condense kombimin fanı arızalıymış.fiyatı da 800 tl imiş.(bunu söyleyen yetkili olmayan bir teknik servis.)yerkili servis ise 400 tl fiyat bildirdi.internette araştırdığımda 140 tl gibi bi rakam var.başından geçen varsa bana yardımcı olabilirmi.yoğuşmalı kombi fan fiyatı nedir.teşekkürler.

AKTEK
02 Ekim 2013, 09:30
İnternette araştırdığınızda yoğuşmalı kombinizin fanı 140 tl olma gibi bi durum söz konusu değil..Normal bir kombinin fan motoru fiyatı bile minimum 200 tl den başlamaktadır..Yetkili servisin verdiği fiyat doğrudur daha yukarısı bile olabilir..

Atoll
11 Ekim 2013, 17:07
Bir sefer bende de fan motoru bozulmuştu...
Servis yine yüklü bir miktar istemişti...

Açıp baktım bir firma adı yazıyordu... İnternetten baktım tıpa tıp aynı motoru bulmuştum... gel görelim ki firmanın satış elemanı bize satmıyor... şirket politikası dedi bana; özel şahıslara satmazlarmış. Sadece servislere...

serkomen
21 Eylül 2015, 13:45
Kombi fiyatları ([Only Registered Users Can See Links]) hakkında bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim