Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

BAXI Main 24i 60 derece ışığı yanıp sönüyor [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BAXI Main 24i 60 derece ışığı yanıp sönüyor

Nethervous
09 Ekim 2013, 01:55
Öncelikle iyi geceler dilerim. Forumunuza şimdiden çok teşekkür ederim fakat bir arızayla karşı karşıyayım. 1 aydır oturduğum evde bulunan kombide gözlemlediğim bir sıkıntı var. 60 derece ışığı yanıp yanıp sönüyor. Kombinin altında bulunan siyah vanayı açıp kombinin içindeki suyu tahliye ediyorum ve sıcak su kullanımına 3 - 4 gün devam edebiliyorum. Fakat 3 - 4 günde bir ışık yine yanıyor ve peteklere sıcak su gitmiyor, çeşmelere sıcak su gitmiyor. Bıktım bu kombiden bir yardım istiyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

AKTEK
09 Ekim 2013, 10:27
Kombinizin su basıncı o an kaçı gösteriyor ? Eğer 1'in altındaysa kombinizin suyu bitiyor demektir biyerde mutlaka kaçak vardır..Eğer basıncı normal olmasına rahmen bu hatayı veriyor ise peteklerde suyu çeviren sirkülasyon motorunuzun gücü bitmiş demektir..

Nethervous
11 Ekim 2013, 03:41
valla 2nin de üstünde sayıyor basınç anlamadım gitti ya ne yapmam lazım

AKTEK
11 Ekim 2013, 09:55
Yukarıda yazdığım cevapta sorduğunuz sorunuzun cevabıda yazıyor..