Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Buderus Heiztecnihnik tuhaf bir ariza [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Buderus Heiztecnihnik tuhaf bir ariza

Emko64
14 Ekim 2013, 15:32
Sayin ustalar
15 yillik Buderus Heiztecnihnik kullaniyorum. Bu 15 yil icerisinde iki defa fan motor yaptirdim ve her yil bacayi temizletiriyorum. Son yilda boyle bir promlem olmaya basladi. Yaz boyunaca petekler kapaliyken dusa gelen sicak su birazcik normal oluyor, fakat petekler acikken dusa gelen sicak su ya cok soguk ya cok sicak. Bir turlu ayar yapamiyoruz. Mecbura kombi altindaki peteklere giden vanayi kapatiyoruz, ve banyoya kim girerse bu prosedur uygulaniyoruz. Bastan soyledim gibi 15 yillik bir kombi. Kreclenme mi olmus, yoksa pompalar sıkıntı..... Omuru mu biti mi yoksa tamir olur mu? Ekranda her hangi bir ariza kod yok. Su basinci oldukca iyi ( belki de fazla). Yardimmmmmm

AKTEK
23 Ekim 2013, 09:20
Cihazınızın ayrıştırıcı dediğimiz parçası arızalı durumda..Baca temizliği hermatik kombilerde yoktur sadece bacalı kombilerde vardır..Fan motoru her yıl bakım esnasında sökülüp temizlenir ve arıza yapması engellenir..

Emko64
03 Kasım 2013, 10:07
Usta selam. Cevap icin çok teşekkür ederim. Bu parçanın fiyatı nedir? Değiştirme ücreti ne olacak? Çok pahali olacak se yeni kombi almaya duşunuyorum.

AKTEK
08 Kasım 2013, 19:14
detaylı bilgi için bize numaradan ulaşabilirsiniz..