Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Kombi servisine yanlış parça gelmesi [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kombi servisine yanlış parça gelmesi

Bizimtemel
25 Ekim 2013, 09:15
Almış olduğum BOSCH ZWB 28-3C kombiden hiç memnun değilim. Kombim hangi ayarda olursa olsun hiç durmadan devamlı çalışıyor, oysaki kombi hangi ayarda olursa olsun mutlaka dur kalk sistemi ile çalışmazmı? Konuyu servise sorduğumda evet dediler ve kurban bayramından önce kombinin kartını değiştirme kararı aldılar ve kart siparişi verdiler. Bu güne kadar kartımız geldi ama servisimizin bize istediği kart gelmedi. Özetle BPOSCH'' MÜŞTERİ KAYBET
MEKTENSE PARA KAYBETMEYİ YEĞLERİM '' sloğanını bana göre değiştirmiş ''PARADA KAYBEDERİM, MÜŞTERİ DE KAYBEDERİM'' mantığını devam ettirmektedir çünkü Boshc genel merkezine yazdığım e-postaya sadece ''en kısa zamanda cevap verilecektir'' cevabı verilmiş başka bir cevap verilmemiştir. KOmbim için istenmiş olduğunu düşündüğümüz parçada yanlış gelmiş ne zaman doğrusu gelecektir bilinmemektedir. Sizce ben ne yapmalıyım?

Bizimtemel
26 Ekim 2013, 23:25
Bosch genel merkezinden cevap geldi. Beni cepten aradılar. Efendim siz arızanızı nereye bildirmiştiniz? Ne gibi arızanız vardı? Yahu 09 Ekim tarihinde gönderdiğim e-postada ben her şeyi bahsetmiştim. ve sizde bana en kısa zamanda geri dönülecektir diye mesaj göndermiştiniz!! Şimdi yukarıdaki soruları sormanın mantığını anlamadım !? Özetle Bosch genel müdürlüğü müşterisini iyi görmüyor diyebilirim. Bosch alıncaya kadar git Vestel al. Bir sorun çıkınca da genel müdürlüğüne yaz. Anında sorun kimden kaynaklanıyor,hata kimde araştırıyor,işinizi, hızlandırıyor, sonuçlandırıyor, ardından da küçük bir anket yaparak neler yapılabilir, gibi sorular sorarak çözüm yollarını ve müşteri memnuniyetini araştırıyor. Hakkının hakkını hakkıya vermek lazım...

Bizimtemel
13 Kasım 2013, 01:01
Bosch Kombi hakkında bir arkadaşımdan cevap aldım ki değmeyin gitsin. Arkadaşım sorularımı bana tek tek anlattı. Şu an sorum ve sorunum kalmadı. Özetle Bosch zwb 28 3c kombi benim için ideal bir kombi olduğunu öğrendim. Bu marka ve model kombiyi tavsiye ederim.