Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Ferroli Divatop F24 Çalışmıyor [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ferroli Divatop F24 Çalışmıyor

kapwanero
27 Ekim 2013, 18:32
Merhaba...

Benim sorunum Belirttiğim marka model kombim sabah kalktığımda F 05 hatası verdiğini gördüm. Kombiyi tamamen kapatıp yani elektiriğini kesip bir müddet sonra tekrar açtım. Fakat açtığımda fan sesi geliyor ama dijital ekranda ne bir ışık var ne de bir yazı. Sadece fan sesi geliyor ısınma çalıma emaresi yok ne yapabilirim...

kapwanero
28 Ekim 2013, 14:15
Kombi çalıştı arkadaşlar fakat hala belirsiz aralıklarla f 05 hatası veriyor reset atıyorum calısıyor bazen calısmıyor... Servis cağırdım anakart yanmıs dedi. Ama zerre inanmadım söküp anakartı inceledim herhangi bir yanma emaresi yok cillop gibi kart sigortalar kablolar mikroçipler v.s. şuanda çalışıyor durumu nasıl düzeltebilirim...

AKTEK
08 Kasım 2013, 19:29
Cihazınızın elektronik kartında problem gözükmektedir daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz..