Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Kombi kapasitesi [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kombi kapasitesi

arifcat
15 Aralık 2013, 17:14
Konu daha önce açıldı mı bilmiyorum ama rastlayamadım.2 katlı 4+1 yaklaşık 12-13 metre petek bulunan bir ev için nasıl bir kombi tercih etmeliyim işin gerçeği pek konudan anlayan bir adam değilim bar değerimi yoksa kalorisimi yüksek olmalı bana konu hakkında yardımcı olabilecek işinin ehli üyelere şimdiden teşekkür ediyorum

EMINLI
06 Ocak 2014, 09:22
120 meter karemi demek istediniz?hava sogukluku kac soyleye bilirmisin? -2 -4?

kombimilazim
12 Ocak 2014, 23:59
kalorısı yuksek olması lazım

arifcat
22 Ocak 2014, 19:54
abicim ev ankarada hava şartları malum evde şu an bi kombi var maktek diye bir marka 12 sene oldu performansından hiç memnun olamadım özellikle sıcak su kullanımında berbat tabi yapıldığı dönemde pek bu işlere kafa yoran biri değildim. bu yaz inşallah değiştirmeyi düşünüyorum babama sordum ev 125 mkareymiş ancak tek katmı 125 yoksa iki kat mı emin olamadık ama benim tahminimce ev 125+125=250 bence ayrıca çatı izolasyonu ve dış cephe yalıtımı var camlarda çiftcam

arifcat
22 Ocak 2014, 19:57
Kalorisinin yüksek olması gerektiğinin bilincindeyim benim konuyla alakalı olarak öğrenmek istediğim şeyde bu aslında birimi nasıl yani atıyorum 1200 kalori 1800 kalori 2000 kalori nasıl bir şey tercih etmeliyim ayrıca marka olarakta önemli elbette

kombimilazim
22 Nisan 2014, 23:54
Alacagin kombi baymak duo tec 33kw kombi sitede detayi var 28 kkalori bi kombi