Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Baxi Main 24i Sıcak su problemi... [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Baxi Main 24i Sıcak su problemi...

bilallica
20 Aralık 2013, 13:46
Merhabalar.

3 seneye yakındır bu kombiyi kullanıyorum.

Genel olarak bir kaç sorunum var.

Birincisi kombi her 3 dakikada bir ateşleme yapıyor bu normal midir ? Çok fazla ısınmadığı halde evim - dairem 35 m2 1+1 - 140 Tl gibi bir fatura geldi.

İkinci problemim de, duştayken sıcak su fazla ısınıyor, soğutmak için soğuk suyu açtığımda su soğuyor, tekrar ısıtmak için, iki musluğu da kapatıp yeniden açmam gerekiyor.

Normal musluklarda da aynı şkilde, sıcak su aşırı sıcak geliyor, soğuk suyu açtığımda ise su ılıklaşmıyor, direkt soğuyor...

Nedeni ne olaiblir acaba ?

EMINLI
06 Ocak 2014, 09:18
merhaba .kac petek var ?hepsi kac metre yapar? suyun isinma soyumasinda ben size yardim olurum

eli1961
14 Ocak 2015, 09:12
İkinci problemim de, duştayken sıcak su fazla ısınıyor, soğutmak için soğuk suyu açtığımda su soğuyor, tekrar ısıtmak için, iki musluğu da kapatıp yeniden açmam gerekiyor.