Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4
süsler dorlion basıncı 4 bar geliyor [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : süsler dorlion basıncı 4 bar geliyor

rasim
05 Ocak 2014, 22:26
Arkadaşlar
Birhaftadır kombiyle oynuyorum sonuc alamadım kazanmı delik son care kombi deyişecek.
Petek su doldurma vanasını deyistirdim hata aynı devam ediyor
basınc 1.5 bar ayarlıyorum soguk su vanasını kapatıyorum üc gün basınc aynı kalıyor.sıcaksu kullanmazsak.
Soguksu vanasını acıyorum petekler 1.5bar da hemen sıcak suyu acıyorum bar yavaş ca yükseliyor
Petek su doldurma vanası sıkı sekılde kapalı basınc cıkıyor
Bir yardımetseniz size zahmet

Dorlion kazanını nekadar fiyatları ve nerede alabılirim ben ankarada yasıyorum

EMINLI
06 Ocak 2014, 09:30
kac petek kullaniyorsun?kazan uzerinde bir memecik var onu ac.daha sonra barometrle yokla.1 bar hava basinc soz konusu.bakin hava duwukse mutlaka.kombinizin icerisinde olan suyu bosaltma musluqundan bowaltin .daha sonra bir araba lastik doldurma cihazi ile 1 bar hava basinc vurun ve agzindaki memecikden bir sabunlu su ile burakip burakmadiqini kontrol edin.sorun kazandir.birde sunu soruyum kombiniz kac yildir calisiyor.petekler camurla doluysa ve ya kombinizin erpden kapanrsa pompa hizini azaltir ve basinc duwuk olur.pompanizin modeli nedir?mes grunfos yoksa vilo ?