Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4
demirdöküm aden arızaa aciil... [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : demirdöküm aden arızaa aciil...

hacer
18 Kasım 2010, 11:47
demirdöküm aden kombi de basınç ibresi düşüyordu açıncada 3leri gösteriyordu .birde kombiyi kalorifere bağlayan kısımda su sızıyor ben arıza ordandır derken servisi çağırdığımda kazan genleşmiş dediler. değişmesi lazım mış ama 150 milyon istediler artı servis ücreti 20 milyon.sizce normalmi? bana aciiil cevap verirmisiniz?

moderator
19 Kasım 2010, 21:11
demirdöküm aden kombi de basınç ibresi düşüyordu açıncada 3leri gösteriyordu .birde kombiyi kalorifere bağlayan kısımda su sızıyor ben arıza ordandır derken servisi çağırdığımda kazan genleşmiş dediler. değişmesi lazım mış ama 150 milyon istediler artı servis ücreti 20 milyon.sizce normalmi? bana aciiil cevap verirmisiniz?

Merhaba
Cihazınızın uzun zamandır bakımını yaptırmadığınız için kombinizin arkasında bulunan genleşme tankı dediğimiz parçasında bulunan belli bir hava olması gerekir ondan kaynaklanır kazan diye bir arıza yoktur cihazınıza sadece yıllık periyodik bakım yaptırmanız durumunda sorun giderilecektir.
Ayrıca altından su akıtması ile ilgilide suyunuzun düşmesi normaldir onu gidermeniz durumunda sorununuz kalmayacaktır.