Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Ferroli su basıncı yükselmiyor [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ferroli su basıncı yükselmiyor

Gökhan
09 Ocak 2011, 12:16
Yardımlarınız için önceden teşekkür ederim. Böyle bir sitenin oluşmasına yardımcı olan herkezi canı gönülden kutlarım ve başarılarınızın devamını dilerim.

Ben 4 ay önce ferroli kombi taktırdım. İki hafta önce arka odalardan birinde peteklerin vanasından su kaçağı yapıyordu. monte eden firmayı bir çok kereler aramamıza rağmen türlü bahanelerle gelmedilier. Bizde hergün yarım litre kadar suyu kovaya toplayıp döküyorduk. Sonrada kombinin altındaki su vanasını sağa itip basıncı tekrar 2 ye getiriyorduk. Ama dün O kol boşa dönmeye başladı ve basınç sıfır ve yükselmiyor ,F37 işareti yanıp sönüyor bu arada arka odadaki su kaçağınıda dün hallettik ama kombinin su basma vanası çalışmıyor ve basınç sıfırda . Servis 2 günden önce gelemezmiş . Bizim yapabileceğimiz bir şey varsa yardımcı olursanız seviniriz çümki evde herkez kazak ve battaniyelerle duruyor.
Saygılarımla,

moderator
09 Ocak 2011, 15:23
Merhaba
Rica Ederiz biz teşekkür ederiz.
Öncelikle F37 Arıza kodunuz kombinizin su basıncı yetersiz olduğu zaman verir.Tavsiye ettiğimiz su basıncı 1,5 ile 2,0 arasında olmasıdır.

Ayrıca size daha iyi yardımcı olmamız için kombinizin bize modelini bildirmeniz gerekir.

tdkombi
02 Aralık 2011, 09:25
merhaba Gökhan

bu sorununuzun aynısında benim kombi de de var, eğer sorununuz çözüldüyse nasıl çözüldü acaba ?

masraf çıktıysa ne kadarlık masraf çıktı acaba?