Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4
eca confeo plus oda termostat [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : eca confeo plus oda termostat

aliveli78
27 Ocak 2015, 16:44
s.a arkadaşlar eca confeo plus kombim var oda da ise manuel 10 / 30 derece ayarlanan oda termostatım var ( eskiden 2012 den beri aynı oda termostatını kullandım arıza yaptı ve servis dün değiştirdiler yeni aynısını taktılar sıfır ve orjinal 110 tl ücret ödedim ) arıza yaptı değiştirdiler servis dün akşam 21 / 22 dereceyi ayarladım oda sıcaklığı 26 dereceye ulaşmasına rağmen kombi kapanmıyor çalışıyor kombinin üzerindeki petek ışığı sönmüyor sadece gaz 2 dk kapanıyor ve tekrar kombi çalışıyor

eski kullandığım oda termostatında 21 / 22 dereceye ayarlasam bile 23 / 24 derecede oda termostatı tık yapıp kapanıyor ve ev soğuyanan kadar 2 saat daha çok uzun süre çalışmıyordu bu neden kaynaklanabilir oda termostatım resmi bu dur

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

moderator
10 Ocak 2016, 06:12
Oda termostatiniz hassas olmadığı için ayarlanan tam değerlere göre endekslemeyebilir