Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4
Buderus 80 derece ışığı yanıyor [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Buderus 80 derece ışığı yanıyor

moderator
18 Ağustos 2015, 16:28
Buderus 80 derece ışığı yanıyor!

Logamax U042
Eger kombinizin 80 derece ışığı yanıp sonuyor ise bir kaç sebepten dolayı yapabilir:

cihazınızın öncelikle bacasını kontrol edin ağzı açık ise;
Hava sirk. motoru kontrol edilmeli sorun yok ise;
kombinizin anakartı arızalıdır.

20

buderus kombi 80 arızası ile ilgili aramalarbuderus kombi 6a arızası ([Only Registered Users Can See Links])
buderus kombi 6a arızası nedir ([Only Registered Users Can See Links])
buderus kombi 6a arızası nasıl giderilir ([Only Registered Users Can See Links] %B1l+giderilir&revid=986151896&sa=X&ved=0CGcQ1QIoAmoVChMInuWK7tqyxwIVxBYsCh34DAQs)
buderus kombi 3c arızası ([Only Registered Users Can See Links])

buderus kombi 3y arızası ([Only Registered Users Can See Links])
buderus kombi 4c arızası ([Only Registered Users Can See Links])
buderus kombi arızaları ([Only Registered Users Can See Links])
buderus kombi arızaları ve çözümleri ([Only Registered Users Can See Links] A7%C3%B6z%C3%BCmleri&revid=986151896&sa=X&ved=0CGwQ1QIoB2oVChMInuWK7tqyxwIVxBYsCh34DAQs)

outlawist
23 Ocak 2018, 23:42
Buderus Logamax U042-24K kombideki arıza şöyle. petekler için çalışmıyor. Sıcak suda bir problem yok. (şalteri indirip açtıktan sonra oldu). ilk çalıştırdığım da gösterge ışığı 80 derecede gelip orada yanıp sönüyor. resetleme yapıyorum tüm derecelerde ışık sırasıyla yanıyor petek derecesini herhangi bir zaman 0 dan yukarı doğru açtığım zaman panelde ki gösterge 80 e geliyor ve yanıp sönüyor.
Peteklerdeki suyu temizledim herhangi bir sıkıntı tıkanıklık yok. bacayı da kontrol ettim. ne yapmak lazım nasıl kurtarabiliriz. varmıdır bir yolu acaba.