Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Warning: Function eregi_replace() is deprecated in ..../archive/index.php(477) : eval()'d code on line 4

Baykan yıldız plus serisi kombi 80 ışığı yanıyor ? [Arşiv] - Kombi Forumu

PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Baykan yıldız plus serisi kombi 80 ışığı yanıyor ?

hyucel
31 Mart 2021, 21:26
Baykan yıldız plus serisi kombim eski model bir kombi sanırım. 80 lambası yanıp sönüyör bunun için ionizasyon ve ateşleme ile ilgili bir sorun sanırım ama çözemedim. fikir yardımlarınızı bekliyorum. Gaz valfi vidalarına hafif dokundum ve yanma odasında ateşleme yerlerini cizikler attım faydası olmadı ne yapmalıyım ??yardımlarınızı bekliyorum.

moderator
31 Mart 2021, 23:46
Merhaba öncelikle gaz valfin vidalarına kesinlikle dokunmayınız.
Ateşleme yapıyor mu yapıyor ise alev yanıyor mu ilk etapta kontrol ettiniz mi?

hyucel
01 Nisan 2021, 00:14
ateşleme yapmıyor. hata modunda ön tarafdaki ledlerden 80 ışığı yanıp sönüyor. parça satan bir arkadaş bana o hatanın iyonizer veya yanma sorunu var dedi. zaten ışık yanıp sönerken hiç çalısma sesine geçmiyor.

hyucel
17 Nisan 2021, 13:20
sorunu çözdüm. kurcalarken açma kapama tuşu kırılmıştı alttadaki düğmede ters istikameti gösteriyormuş onu farkettim. Düzelttim normale döndü.