KombiForumu.com Web Site Kullanım Şartları

Site Kullanım Şartları

Bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen şartları kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan şartları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişmeyiniz.

KombiForumu.com web sitesine hoşgeldiniz. Bu bölüm, web sitesini ziyaret ettiğinizde, Web Sitemizin politikalarını içermektedir.

Her Hakkı Saklıdır ©
İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet haklarını tensip etmekteyizdir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu'na mutabık kalınmaktayız.

Sitede yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, KombiForumu.com'ın önceden yazılı iznine tabidir. Bu sebeple işbu sitede yer alan bilgiler KombiForumu.com'ın yazılı izni olmadan hiçbir şekilde, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

KombiForumu.com'in yazılı izni olmadıkça bu internet sitesine link verilmesi yasaktır.

Sorumluluk Muafiyeti
KombiForumu.com bu sitede yer alan bilgilerin tam ve doğru veya sayfaya kesintisiz giriş sağlanacağını garanti etmemektedir. İşbu sitede yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmayacaktır ve bağlayıcı değildir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

İşbu web sitesinde ismi geçen logo ve/veya marka vs. ilgili firmaların tescilli markaları olması dahilinde, tüm hakları taraflarına ait olup aksine bir durum bildirildiği taktirde firmaların hak ve sorumlulukları dikkate alınarak gerekli tetkikler yapılacaktır.

Bu internet sitesinde yer alan her türlü bilgi ve belge KombiForumu.com tarafından her hangi bir menfaat temin edilmeksizin sadece bilgilendirmek amacı ile sunulmakta olup, doğrulukları ve içerikleri tarafımızca garanti edilmemektedir.

Bu nedenle işbu bilgi ve belgelere dayanılarak yapılan işlemlerden dolayı doğacak doğrudan ve/veya dolaylı her türlü maddi ve manevi zararlar ve masraflardan ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri zararlardan dolayı KombiForumu.com sorumlu tutulamaz.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir arıza, hata, eksiklik, kesinti kusur, veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü veya hat veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarardan, KombiForumu.com ve/veya çalışanı, bu tür bir zarar olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

KombiForumu.com web sitesinde Yetkili Servis, Özel Servis, Teknisyen, Tekniker vs. Kişi/Kurumların iletişim bilgilerini, websitemizde bulunan Admin/Moderatorlarımızın izni olmadan yayınlanması Yasaktır.

KombiForumu.com web sitesinde kombi bayiileri, kombi tesisat firmaları vs. sadece kombi-bayiileri alanında iletişim bilgilerini paylaşabilirler.Bu alan dışında yetkili Admin/Moderatorlarımızın bilgileri dışında yazmaları durumunda KombiForumu.com web sitesinde uzaklaştırılacaklardır.

Bu bilgiler doğrultusunda, KombiForumu.com, bu sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiç bir şekil ve surette sorumlu değildir.

Burada yer alan tüm bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. KombiForumu.com dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, üyelikleri sonlandırabilir, üyelere ceza verebilir, haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya sitenin bazı bölümlerine erişimi sınırlandırabilir.

KombiForumu.com, web sitesinin virüs koruması önlemlerini almış olmakla birlikte, bu konuda bir garanti vermemektedir. Herhangi bir bilgiyi, uygulamayı, görseli vb. materyali indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.

Online Virüs Taraması: http://www.google.com/safebrowsing...

Ziyaretçi Bilgileri
Sitemiz herhangi bir kişisel bilgi verilmeden de ziyaret edilebilir incelenebilir. Sitemize kişisel bilgi girişi yapılması durumunda, ziyaretçilere ait bilgiler KombiForumu.com tarafından güvenli biçimde saklanmaktadır.
KombiForumu.com Web sitesinde yer alan web sayfalarına ilişkin tüm haklar saklıdır. ©
Öneri&Şikayet

English

Site Terms of Use

Entering any page of this website, agree to the following conditions. If you do not accept the conditions below, not reach this web site.

KombiForumu.com Welcome to the website. In this section, when you visit the web site, the Web contains our policies.
All Rights Reserved ©
And all the pages of this Web site is subject to the Law on Intellectual and Artistic Works and the content of all kinds of audio, video, text information, documents and all types of intellectual property rights and the rights of all copyright and other intellectual and industrial property etmekteyizdir tensip. This web site structure and content of the site, and all kinds of visual material used in the Law on Intellectual and Artistic Works and the Turkish Penal Code, kalınmaktayız agreed.

Reproduction of the information contained in the site, translated into another language, storing or processing, including maintenance, KombiForumu.com 's are subject to prior written approval. For this reason, the information contained in this site KombiForumu.com any way without the written permission, reproduced, republished, copied, and shall not be transferable. Another site, in whole or part of the Web site can not be used without permission.

KombiForumu.com of a link without the written consent of this web site is prohibited.

Liability Exemption
KombiForumu.com complete and accurate information in this site or page does not guarantee uninterrupted access will be provided. This site will not be counted in the nature of the statements and commitments legally binding. This information should not be violating the rights of third parties, property, merchantability, fitness for a particular purpose and / or warranties concerning the absence of computer viruses, including but not limited to, implicitly, explicitly provides no warranty or legally.

Name is mentioned on this website and / or brand etc. are registered trademarks of their respective companies, within the state reported a contrast to all the rights belong to the parties' rights and responsibilities if the firms will be made taking into account the necessary tests.

This website and any information contained in the document by KombiForumu.com without providing any benefit is provided only for the purpose of informing, accuracy is not guaranteed by us and content.

Therefore, based on this information and documentation that arise directly because of the actions and / or indirectly, any material and moral damages and costs, and third-party uğrayabilecekleri KombiForumu.com not responsible for damages.

Use of this web site during any failure, error, omission, interruption, defect, or treated in the delay, computer virus or line or system failure resulting directly or indirectly resulting from damages and expenses, including but not limited to any damages , KombiForumu.com and / or employees have been informed of the possibility of such damages, even if they do not become responsible.

KombiForumu.com site, Authorized Service, Private Service, Technician, Technician, etc.. Persons / Agencies contact details, on our website in the Admin / Moderator publication without permission is Prohibited.

Based on this information, KombiForumu.com, the content of the information contained in this site and visual material resulting from errors, material or moral damages and shall not responsible for any shape.

All information contained herein may change without notice. KombiForumu.com at any time, any portion of the site, you can cancel, modify, terminate membership, members can impose, without notice, some features of the site or the information or limit access to certain portions of the site.

KombiForumu.com of the website, virus protection measures taken, but does not give a guarantee in this regard. Any information, application, image and so on. material is recommended to take the necessary precautions in virus protection before downloading it.

Online Virus Scan: http://www.google.com/safebrowsing...

Visitor Information
Our site can be visited also be examined without any personal information. Case of personal information, access to our site, the information of visitors is stored securely by KombiForumu.com.
KombiForumu.com Web site on the web pages all rights reserved. ©

Suggestions & Complaints