Özen
Teknik

Özen Teknik
X
Forum Kombiniz Hakkında Merak Ettikleriniz, Kombi Kullanıcılarının Sitesi

Geri Dön   Kombi Forumu

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Üye Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı yapi center Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    95 m2 kare ev için 20 000 kcal/h kapasteli bir kombi almalısınız
    eğer maddi gücünüz yerindeyse yoğuşmalı kombi alın
    tercihen marka normal kombide demir döküm neva
    yoğuşmlaıda baymak dutec 240 fi
    95 m2 için yoğuşmalı kombi öneren gördüğüm ilk kişi sizsiniz.

Bir müşteriye yoğuşmalı kombi önerebilmek için hermetik ile yoğuşmalı kombinin arasındaki fiyat farkı 10 ay içinde doğalgaz faturasından fazlasıyla çıkmalıdır.

Yeni Üye bacanaklar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba benim evim 150 m2 ısı yalıtım sistemine sahip kuzey batı cephede kombi almak istiyorum ama ne alacağıma karar veremedim.vailant yada vıessman almayı düşünüyorum ama karar veremedim.Konu yabancı olduğum bir konu kombide ne önemli neye dikkat etmeliyim?neleri baz almalıyım yardımlarınızı rica ediyorum.
    Konu bacanaklar tarafından (14 Aralık 2012 Saat 23:21 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye ahmet erismis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

kardeşim ben baymak aldım ama kesinlikle tavsiye etmem izmirde oturmama rağmen günlük 10-15 m3 ten az yaktığı olmuyor kesinlikle baymak düşünme.

Üye kombimilazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

xxxxxxx.com aradıgınız herturlu kombıyı burada bulabılırsınız ayrıca ankara ıcı proje montaj işlerimiz mevcuttur.

Yeni Üye pozitifisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

20 binlik yani 24 kw kombi almalısın [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ziyaret edebilirsin

Yeni Üye temass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar kombi alacagım ne tafsiye edersiniz ben afyon dinarda 4 katlı herkatında 4 daire bulunan binan zemin yüksek birinci katta oturuyoruz altkatımız bodurum çamlar pimapen 85 m kare dinarın havası afyondan aşşağı kalmaz kışı ayaz ve soğuk olur.
    immergas eolo mini 24 kw hermetik kombi tavsiye etti nasıldır bilimiyoruz sizce bu marka model iyimi
    yada ne taktırmalıyız acil yardım lütfen

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 16:38.
Style © by Friend334 - Kullanım Koşullarımızı - Mobil - Bize Yazin Çıkış YapvB Version 4 ©2009-2014
KombiForumu.com'da içerik argo,küfür,cinsellik vs...içerir söylemiyoruz ama içeredebilir,18 yaşından küçüksen senin için hukuken sakıncalı olabilir. 18 yaşından büyük olmanıza rağmen rahatsız olabileceğinizi düşünüyorsanız buralara bir daha uğramamanızı tavsiye ederiz. Mahkeme, avukat, hakim gibi kelimeler bizi internette on tırsak gücüne ulaştırmaktadır.Bu sitede yazılan yazıların doğruluk payı olmayabilir ve sitemizden doğucak ve/veya doğan sebeplerden dolayı kombiforumu.com sorumlu tutulamaz.Eğer sitemizde bulunan bir içerikten rahatsızlık duyduysanız yada telif hakları size ait ise, yönetime bildirmeniz halinde gereği yapılacaktır.Bu site sadece bilgi amaçlıdır.
Kırık Link & Öneri & Şikayet Bildir
Twitter Adresimizi Ziyaret Ediniz RSS Özet Akısı Facebook Alanımız
Google Güvenlik Taraması Google Arama AVG Güvenlik Taraması

Facebook Hayran Sayfamiz