Özen
Teknik

Özen Teknik
X
Forum Kombiniz Hakkında Merak Ettikleriniz, Kombi Kullanıcılarının Sitesi

Geri Dön   Kombi Forumu

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Yeni Üye eyupay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation nasıl bir kombi tercih etmeliyim?

merhaba benim evim 120m3 dış cephede izolasyon yok iki katlı evin üst katında oturuyorum evin üstünde çatı var fatura çok gelicek biliyorum ama sorum şu nasıl bi kombi almalıyım bana ariston bs modeli e.c.a proteus , demirdöküm nepto dediler alıcağım yerden bunlar nasıl veya nasıl bir kombi almalıyım şimdiden ilginiz için teşekkür ederim

Administrator moderator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Sayın Eyüp Bey
    Bahsettiğiniz Markalar arasında E.C.A. Proteus PR 24 ürününü tavsiye edebiliriz.
    Alternatif olarak Viessmann Vitopend 100-W 24 KW ürününü tavsiye edebiliriz ama bize bulunduğunuz il, semt vs. bilgilerinizi yazmanız halinde size daha detaylı ürünler önerebiliriz.
    Unutmamanız gerekir ki sizin için aldığınız kombi kalitesi kadar markanın servis hizmet kaliteside önemlidir.
    Bilgi Hattımız: Geçici olarak kapalıdır.

Yeni Üye mubasj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Standart nasıl bir kombi almalıyım

merhaba 135 m2 evime yeni tasınacagım 3+1 daire. 4 katlı binanın 3. katında oturucagim daire daha yeni ve dıs cephesinde 6cm lik ısıs yalıtım kaplaması var. osmaniyede yasiyorum ki burda havalar kışın bile 0 derecenin altına inmez en fazla 2-3 ay soguk olur. en soguk zamanlarda bile +3-5 derece arasında olur akdeniz iklimi yani bu durumda ben nasıl kombi almalıyım yogusmalı mı yoksa yogusmasız mı? tesekkurler...

Administrator moderator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı mubasj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba 135 m2 evime yeni tasınacagım 3+1 daire. 4 katlı binanın 3. katında oturucagim daire daha yeni ve dıs cephesinde 6cm lik ısıs yalıtım kaplaması var. osmaniyede yasiyorum ki burda havalar kışın bile 0 derecenin altına inmez en fazla 2-3 ay soguk olur. en soguk zamanlarda bile +3-5 derece arasında olur akdeniz iklimi yani bu durumda ben nasıl kombi almalıyım yogusmalı mı yoksa yogusmasız mı? tesekkurler...
    Merhaba
    Bahsettiğiniz eviniz için yoğuşmalı kombiye gerek yoktur.
    Baymak Baxi Luna 310 modeli tavsiye edebiliriz.
    Bilgi Hattımız: Geçici olarak kapalıdır.

Yeni Üye ucturedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Standart hangi kombi

150 metrekare dubleks evimiz var çatı katında tek oda var. nasıl bir kombi tercih etmeliyim?

Yeni Üye NadideGul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Afyon ilinde ikamet ediyorum, yaklaşık 8 ay kış yaşıyoruz. Malumunuz üzere Afyon kışı adı ile yaşayan illerden birisidir. Kış içerisinde havanın +15 dereceye ulaştığı gibi -33 derecelere kadar düştüğü de görülmüştür. Mayıs 2013 teslim edilecek brüt 167 metrekare net 140-145 metrekare olan Toplu Konut İdaresi tarafından yapılan konutlarda ikametimizi devam ettireceğiz inşallah. Yapı 2013 teslimli yalıtımlıdır. Bu bilgiler içinde, kış şartları düşünüldüğünde, çiğ gaz atmayacak, yaktığını tekrar yakabilecek, tasarruflu olabilecek nasıl bir kombi almalıyım ?
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Yeni Üye murakabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba, istanbul fatihte dublex 160 metrekare evde oturuyorum.ev 8 yıllık ancak ilk kez kullanılıyor.demirdöküm marka bacalı kombi mevcut...bu kış aşırı soğuk olmamasına rağmen fazla ısınamadık.üstelik sadece alt katın peteklerini açtık.buna rağmen alt kattada kombiye uzak olan odada (mutfakta olup, arada bir oda daha var) petek ısınsa da oda ısınmadı.bu nedenle hem alt kat ve üst katı ısıtabilecek hemde ekonomik dgaz tüketimi olan bir kombi almak istiyorum.evde mantolama bulunmamakta olup, asıl ısınmasını istediğimiz odalar evin kuzey batısındadır. bana tavsiye edebileceğiniz kombiler nelerdir? birde ev sahibimiz yeni kombi alırsak tesisat sistemininde değişmesi gerekir diyor.gerçekten öyle mi? yoğuşmalı kombi takılmaz mı bacalı kombi yerine?
    pek fazla anlamıyorum bu işlerden...çok basit sorular sormuş olabilirim...ilginiz ve cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Yeni Üye merat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Standart immergas çok kötü

5 yıl önce immergasla kombiye merhaba dedik 3.yılında gaz valfi bozuldu 350 tl ödedim 2 yıl sonra yani şu an yine arızalı istenen para yine 350 tl. müşteri hizmetleri ilgisiz .sadece garanti süresini 3 yıl yaptırın diyo amam şu anki maduriyetime hiç bir çözüm üretemediler açıkcası çokta ilgilenmediler.ille ikinci 350 tl de ödenecekmiş.kısacası iki yılda bir gaz valfi için 350 tl ödemek istemiyorsanız kesinlikle immergass almayın. sanırım bende kombiyi değiştirecem.kombi alacak arkadaşlara duyurulur.

Süper Üye AKTEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    13

Kombi önermemizi isterseniz baymak falke 31 hc modelini önerebiliriz.

Yeni Üye kemalakd32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

selam herkese ben ISPARTA da oturuyorum yeni taşınacağım ev sıfır ve mantolaması, ısı camı, pimapen kapıları var. 4 katlı binanın 4. katı nasıl bir marka ve kombi almalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim.